Linkowisko #1

Linkowisko #1

Witamy, powracamy z cyklem który , znajdował się na pierwszej wersji strony. A więc Linkowska czas zacząć. Dzisiaj pierwsze 5 linków do ciekawych stron wraz z krótkim opisem.

 Opium

opiumhttp://opium.org.pl/

Powstały w 2008 roku portal poświęcony szeroko pojętej tematyce filmowej z pogranicza fantastyki. Ostatnimi czasy strona nieco podupadła, przenosząc główną aktywność na jeden z portali społecznościowych, a szkoda. Strona gromadzi newsy, ciekawostki i wszelkie inne atrakcje, a także wspomina o undergroundowych i niszowych produkcjach, związane z fantastycznym przemysłem filmowym. Można się na niej natknąć, na niesamowite krótkometrażówki, plakaty filmowe niezwykłej urody i o wiele, wiele więcej. Polecamy.

Drewnopedia

drewnopediahttp://www.drewnopedia.pl/

Ciekawa strona poświęcona dawnemu budownictwu drewnianemu w Polsce. Ta ciekawa inicjatywa, stara się gromadzić, wszelkie możliwe informacje, dotyczące budownictwa drewnianego. Jak sami podkreślają autorzy strony i projektu: Polskie Budownictwo drewniane to jedna z najlepszych rzeczy jaką nam zostawili nasi przodkowie.

Tanie zwiedzanie

tanie zwiedzaniehttp://taniezwiedzanie.com/

Portal Mateusza Jakubowskiego, to jedna z najczęściej odwiedzanych stron internetowych w polskiej strefie sieci poświęconych podróżowaniu. Dość powiedzieć że ma aż 9 tysięcy polubień na popularnym facebooku. To portal dla wszystkich podróżników i ludzi ciekawych świata, którzy wyprawiają się nie mając milionów w portfelu. Setki dobrych rad i wskazówek ułatwiających podróżowanie. Ciekawa strona.

Kultura Gniewu

kultura gniewuhttp://www.kultura.com.pl

Kultura gniewu to na poły-amatorskie, ale niezwykle prężne wydawnictwo komiksowe. Publikuje komiksy niszowe, nietendencyjne, a przez to bardzo interesujące. I do tego ciągle się rozwija. Zapraszam do zainteresowania się niesztampową ofertą GNIEWU.

Culture.pl

culturehttp://culture.pl/pl

Portal specjalizujący się w szeroko pojętej tematyce polskiej kultury. Gromadzi informacje o wydarzeniach, twórcach i ich dziełach z polskiego kręgu kulturowego. Ciekawa alternatywa, dla przepełnionych amerykańska kulturą popularnych portali. Dla wszystkich zainteresowanych, konieczna do odwiedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *