Bez kategorii

Linkowisko #1

Witamy, powracamy z cyklem który , znajdował się na pierwszej wersji strony. A więc Linkowska czas zacząć. Dzisiaj pierwsze 5 linków do ciekawych stron wraz z krótkim opisem.

 Opium

opiumhttp://opium.org.pl/

Powstały w 2008 roku portal poświęcony szeroko pojętej tematyce filmowej z pogranicza fantastyki. Ostatnimi czasy strona nieco podupadła, przenosząc główną aktywność na jeden z portali społecznościowych, a szkoda. Strona gromadzi newsy, ciekawostki i wszelkie inne atrakcje, a także wspomina o undergroundowych i niszowych produkcjach, związane z fantastycznym przemysłem filmowym. Można się na niej natknąć, na niesamowite krótkometrażówki, plakaty filmowe niezwykłej urody i o wiele, wiele więcej. Polecamy.

Drewnopedia

drewnopediahttp://www.drewnopedia.pl/

Ciekawa strona poświęcona dawnemu budownictwu drewnianemu w Polsce. Ta ciekawa inicjatywa, stara się gromadzić, wszelkie możliwe informacje, dotyczące budownictwa drewnianego. Jak sami podkreślają autorzy strony i projektu: Polskie Budownictwo drewniane to jedna z najlepszych rzeczy jaką nam zostawili nasi przodkowie.

Tanie zwiedzanie

tanie zwiedzaniehttp://taniezwiedzanie.com/

Portal Mateusza Jakubowskiego, to jedna z najczęściej odwiedzanych stron internetowych w polskiej strefie sieci poświęconych podróżowaniu. Dość powiedzieć że ma aż 9 tysięcy polubień na popularnym facebooku. To portal dla wszystkich podróżników i ludzi ciekawych świata, którzy wyprawiają się nie mając milionów w portfelu. Setki dobrych rad i wskazówek ułatwiających podróżowanie. Ciekawa strona.

Kultura Gniewu

kultura gniewuhttp://www.kultura.com.pl

Kultura gniewu to na poły-amatorskie, ale niezwykle prężne wydawnictwo komiksowe. Publikuje komiksy niszowe, nietendencyjne, a przez to bardzo interesujące. I do tego ciągle się rozwija. Zapraszam do zainteresowania się niesztampową ofertą GNIEWU.

Culture.pl

culturehttp://culture.pl/pl

Portal specjalizujący się w szeroko pojętej tematyce polskiej kultury. Gromadzi informacje o wydarzeniach, twórcach i ich dziełach z polskiego kręgu kulturowego. Ciekawa alternatywa, dla przepełnionych amerykańska kulturą popularnych portali. Dla wszystkich zainteresowanych, konieczna do odwiedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top