Konkurs

Konkurs: Zaułki zbrodni

352x500

Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym na blogu Cesarstwo Śląskie, w którym do wygrania jest egzemplarz książki Zaułki zbrodni, wydawnictwa Dolnośkąskie.

Zaułki zbrodni to zbiór opowiadań kryminalnych z Wrocławiem w tle. Teksty te są pokłosiem Kryminalnych Warsztatów Literackich z lat 2009 i 2010, towarzyszących Międzynarodowemu Festiwalowi Kryminału. Kilkunastu młodych twórców doskonaliło własne teksty pod okiem krytyków i pisarzy (m.in. Mariusza Czubaja, Andrzeja Ziemiańskiego). Efektem tych zmagań jest zbiór opowiadań – różnorodnych, ale jednak powiązanych jednym wspólnym elementem – miastem Wrocław.

Aby wziąć udział w konkursie Konkurs – Zaułki zbrodni wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania, na które odpowiedzi znajdą państwo na stronie http://empiresilesia.pl/:

      1. Która symfonia autorstwa Szostakiewicza nazywana jest “Leningradzką”? (100 klasyków na 100 wieczorów #14: Shostakovich – Andante z II koncertu fortepianowego F-dur)

      2. Kto jest autorem opisanego zdjęcia: War is hell (Historyczne kadry #5: War is hell)

     3. Gdzie po raz pierwszy wydany został pamiętnik Boguckiego (Bogucki A., Haller P., Echo z Afryki. Pamiętniki z wypraw przez Saharę do jeziora Czad)

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres mailowy: redakcjaempiresilesia@gmail.com do 30 czerwca 2018 roku. Spośród prawidłowych odpowiedzi zostanie rozlosowana osoba do której trafi nagroda. W konkursie do wygrania jest jeden egzemplarz książki Zaułki zbrodni wydawnictwa Dolnośląskie.

UWAGA!!!

Jedynym warunkiem uczestnictwa, oprócz odpowiedzi na pytania, jest dodanie komentarza pod dowolnie wybranym artykułem, bądź też dodanie wpisu w księdze gości lub wpis na nowo utworzonym forum.

Copyright ©http://empiresilesia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top