Film Reklama

Najlepsze reklamy świąteczne

OWD11017

Prezentujemy Państwu subiektywny wybór najlepszych reklam świątecznych. Jedne wzruszają, inne zaś śmieszą, często wywołują kontrowersje. Każda z nich to małe arcydzieło i na długo zapada w pamięć.

  • EDEKA Weihnachtsclip – #heimkommen

Reklama ukazała się 28 listopada w telewizji w Niemczech i niemal od razu wywołała fale emocjonalnych komentarzy. Opowiada historię opuszczonego przez najbliższych staruszka, który wpada na dość kontrowersyjny pomysł, żeby cała rodzina znów mogła spotkać się w całości. Została wyprodukowana na zlecenie największej w Niemczech sieci sklepów samoobsługowych – EDEKA. Piosenka, która wykorzystano w reklamie, nazywa się “Dad” i wykonuje ją Neele Ternes.

  • Sainsbury’s OFFICIAL Christmas Advert 2015 – Mog’s Christmas Calamity

Sainsbury’s to brytyjska sieć supermarketów, która znana jest z produkcji doskonałych reklamówek. W 2015 roku zdecydowano się wykorzystać postać dla Brytyjczyków bardzo ważną, mianowicie bohatera książek dla dzieci i młodzieży, autorstwa Judith Kerr: Mog – kot. Spot przygotowała uznana agencja AMV BBDO. Autorka uśmierciła swego bohatera w 2002 roku, ale teraz zdecydowała się go ożywić i wydać nowa książkę z jego przygodami. W reklamie niesforny kot demoluje dom swoich właścicieli. Robi to w naprawdę zabawny sposób.

  • Sainsbury’s christmas advert 2014

Druga z reklam Sainsbury’s. Tym razem dużo bardziej poważna.

  • John Lewis Christmas Advert 2015 – #ManOnTheMoon

Reklama brytyjskiego domu handlowego John Lewis. Piosenka pojawiająca się w tle to Half the World Away w wykonaniu młodej wokalistki: Aurory. Reżyserią zajął się Kim Gehrig, a wzruszającą reklamę (to już tradycja dla sieci John Lewis) wyprodukowała agencja adam&eve DDB London.

  • Leo Burnett & Passion Pictures for Lotería de Navidad

Reklama świąteczna przygotowana przez hiszpańską loterię świąteczną (gra w nią aż 98% Hiszpanów).

  • Lily & the Snowman

Reklama sieci Cineplex.

  •  Czego szukasz w Święta? | English for beginners

Jest i polski kandydat przygotowany dla Allegro. Głównym bohaterem reklamy jest starszy człowiek (grany przez Roberta Mazurkiewicza), który zaczyna się uczyć języka angielskiego, by… Reklamę przygotowała agencja Bardzo.

No i na koniec… Pornohub:

Copyright ©http://empiresilesia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top