Konkurs

Konkurs – Ostatnia Wielkanoc Imperatora

ostatnia-wielkanoc-imperatora-b-iext41779829

Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym na blogu Cesarstwo Śląskie, w którym do wygrania jest egzemplarz książki Ostatnia Wielkanoc Imperatora, autorstwa Aleksandra Buszkowa.

Tajemniczy i niebezpieczny świat handlu antykami, skarby ze scytyjskich kurhanów i zielone morze syberyjskiej tajgi, kryjące zbiorową mogiłę konwojentów transportu 60 kilogramów złota, które nigdy nie wsparło frontu wojny z Niemcami. Mroczne tajemnice starowierców i nabierający rumieńców romans antykwariusza z piękną dziennikarką…

Znalezione obrazy dla zapytania Ostatnia Wielkanoc Imperatora

Aby wziąć udział w konkursie Konkurs – Ostatnia Wielkanoc Imperatora wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania, na które odpowiedzi znajdą państwo na stronie http://empiresilesia.pl/:

  1. Jak nazywa się praca Mikołaja Kopernika, w której ten sformułował prawo o wypieraniu lepszej monety przez gorszą (Monety renesansowe okresu złotowego)
  2. Z ilu samolotów składała się Rotte (Orzeł Afryki cz. 1)
  3. Gdzie urodził się Antonín Dvořák (100 klasyków na 100 wieczorów #9: Allegro con fuoco)

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres mailowy: redakcjaempiresilesia@gmail.com do 23 października 2016 roku. Spośród prawidłowych odpowiedzi zostanie rozlosowana osoba do której trafi nagroda. W konkursie do wygrania jest jeden egzemplarz książki “Ostatnia Wielkanoc Imperatora” autorstwa Aleksandra Buszkowa.

UWAGA!!!

Jedynym warunkiem uczestnictwa, oprócz odpowiedzi na pytania, jest dodanie komentarza pod dowolnie wybranym artykułem, bądź też dodanie wpisu w księdze gości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top