Konkurs

Wyniki konkursu – Lord morski

indeks

Dziękujemy za udział w konkursie oraz gratulujemy szczęśliwemu zwycięzcy. Zapraszamy także do wzięcia udziału w kolejnym konkursie.

Lord morski to doskonały thriller osadzony w realiach końca XX wieku.
Główny bohater John Rossendale jest dwudziestym ósmym hrabią Stowey.
Poznajemy go w chwili, gdy powraca do rodzinnej Anglii po czterech latach nieobecności w kraju i żeglowania po odległych morzach.
W drodze do domu snuje wspomnienia, dzięki czemu dowiadujemy się, jak śmierć jego ojca sprowadziła kłopoty finansowe na rodzinę. Rodzina stanęła w obliczu wyboru sprzedania rodzinnej posiadłości lub jedynego skarbu, jaki jeszcze posiadała: “Słoneczników” Van Gogha. Zadecydowano o zachowaniu rezydencji. W przeddzień zawarcia transakcji sprzedaży obrazu doszło do kradzieży. Tego samego dnia John opuścił kraj. Dowody o poszlakowym charakterze sugerują, że sprawcą zniknięcia obrazu był właśnie on. Jak dramatyczna drogę musi przejść John, by odkryć sprawcę tajemniczego zniknięcia obrazu i czy sprawdzona przyjaźń może ulec żądzy wielkich pieniędzy dowiemy się z tej trzymającej czytelnika w napięciu historii.

Zwycięzcą konkursu: sylwucha_k

W konkursie udział wzięło dwadzieścia dziewięć osób. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy powodzenia w następnych konkursach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top