Konkurs

Konkurs: Kod Leonarda da Vinci. Ilustrowany scenariusz.

340610-352x500

Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym na blogu Cesarstwo Śląskie, w którym do wygrania jest egzemplarz książki Kod Leonarda da Vinci. Ilustrowany scenariusz, wydawnictwa Albatros.

Aby wziąć udział w konkursie Konkurs – Kod Leonarda da Vinci. Ilustrowany scenariusz, wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania, na które odpowiedzi znajdą państwo na stronie http://empiresilesia.pl/:

  1. Japoński okręt wojenny z czasów II wojny światowej – Zuikaku był lotniskowcem czy pancernikiem? (Historyczne Kadry#6 Hołd załogi Zuikaku)
  2. W którym roku została wydana książka Heinza Guderiana “Achtung Panzer! (Guderian Heinz, Achtung Panzer!)
  3. Na ile języków przetłumaczono Bitwę o Wesnoth (Free to play#1: Bitwa o Wesnoth – recenzja)

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres mailowy: redakcjaempiresilesia@gmail.com do 09 września 2018 roku. Spośród prawidłowych odpowiedzi zostanie rozlosowana osoba do której trafi nagroda. W konkursie do wygrania jest jeden egzemplarz książki Kod Leonarda da Vinci. Ilustrowany scenariusz wydawnictwa Albatros.

UWAGA!!!

Jedynym warunkiem uczestnictwa, oprócz odpowiedzi na pytania, jest dodanie komentarza pod dowolnie wybranym artykułem, bądź też dodanie wpisu w księdze gości. Polubienie naszej strony na Facebooku skutkuje dodatkowym punktem w losowaniu.

Copyright ©http://empiresilesia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top