Konkurs

Konkurs – Greccy Herosi według Percy’ego Jacksona

Greccy herosi

Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym na blogu Cesarstwo Śląskie, w którym do wygrania jest egzemplarz książki Greccy Herosi według Percy’ego Jacksona, autorstwa Ricka Riordana.

Kto uciął głowę Meduzie? Kogo wychowała niedźwiedzica? Kto ujarzmił Pegaza? Wie to doskonale każdy heros, a Percy Jackson opowie wam o bohaterskich czynach Perseusza, Atalanty, Bellerofonta i wielu innych greckich bohaterów.
Ten zbiór opowieści w zabawnym, swobodnym stylu, do jakiego Percy przyzwyczaił już czytelników („Sam miałem swego czasu złe doświadczenia, ale herosi, o których wam opowiem, to oldskulowe przykłady totalnego pecha. Dzielnie schrzanili wszystko, czego nikt przed nimi nie zdołał schrzanić…”), z dynamicznymi ilustracjami Johna Rocco, doskonale uzupełni kolekcję każdego fana twórczości Ricka Riordana – oraz każdego, kto potrzebuje herosa.
Szykujcie zatem płonące włócznie. Zakładajcie lwie skóry. Polerujcie tarcze i nie zapomnijcie włożyć strzał do kołczanu. Cofamy się w czasie o cztery tysiące lat, żeby ścinać głowy potworom, ratować królestwa, wpakować paru bogom strzały w tyłek, najechać na Królestwo Podziemi i okradać złych ludzi. A następnie, w ramach deseru, ginąć tragicznie i w męczarniach. Gotowi? Doskonale. Do dzieła!

Aby wziąć udział w konkursie Konkurs – Greccy Herosi według Percy’ego Jacksona wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania, na które odpowiedzi znajdą państwo na stronie http://empiresilesia.pl/:

1.Którego Uniwersytetu dwukrotnym rektorem był Jan Buridan (http://empiresilesia.pl/eksperymenty-myslowe2-osiol-buridana/)

2. Co jest mottem Imperium Austenasii (http://empiresilesia.pl/imperium-austenasia/)

3. U kogo pojawiła się pierwsza wzmianka o mitycznym Krakenie (http://empiresilesia.pl/kraken/)

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres mailowy: redakcjaempiresilesia@gmail.com do 01 kwietnia 2018 roku. Spośród prawidłowych odpowiedzi zostanie rozlosowana osoba do której trafi nagroda. W konkursie do wygrania jest jeden egzemplarz książki “Greccy Herosi według Percy’ego Jacksona” autorstwa Ricka Riordana.

UWAGA!!!

Jedynym warunkiem uczestnictwa, oprócz odpowiedzi na pytania, jest dodanie komentarza pod dowolnie wybranym artykułem, bądź też dodanie wpisu w księdze gości.

Copyright ©http://empiresilesia.pl

8 thoughts on “Konkurs – Greccy Herosi według Percy’ego Jacksona

  1. Biorę udział dla mojej 10 letniej córki która jest fanką Jacksona. Tylko Ci co grają wygrywają! Powodzenia dla wszystkich

  2. Wspaniały konkurs z super nagrodą. Mam szczerą nadzieję, że uda mi się wygrać, ale życzę również powodzenia innym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top