Konkurs

Konkurs – Dziewczyny z plaży i Bogini oceanu

konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym na blogu Cesarstwo Śląskie, w którym do wygrania są książki: Dziewczyny z plaży i Bogini oceanu.

Pierwsza powieść z cyklu “Wezwanie bogini” autorki bestsellerowej serii “Dom Nocy” P.C.Cast

Ulegnij pokusie i rozsmakuj się w świecie pełnym zmysłowości i magii!

W dniu dwudziestych piątych urodzin Christine Canady wypowiada zaklęcie z nadzieją, że odmieni ono jej bezbarwne życie singielki. Nie spodziewa się jednak, że magiczne słowa w tak niezwykły sposób odmienią rzeczywistość.

Kiedy jej samolot rozbija się na oceanie, życie Christine zmienia się na zawsze. Po odzyskaniu przytomności oszołomiona odkrywa, że znajduje się w legendarnym miejscu i czasie, w którym rządzi magia, a jej ciało przybrało postać mitycznej syreny Undine. W wodach czai się jednak niebezpieczeństwo. Litując się nad nią bogini Gaja, zamienia Christine ponownie w kobietę, by mogła poszukać schronienia na lądzie. Kiedy na ratunek przybywa przystojny wybawiciel, zamiast cieszyć się ze spełnionego marzenia, Christine tęskni za oceanem i seksownym trytonem, który skradł jej serce…

Aby wziąć udział w konkursie Konkurs – Dziewczyny z plaży i Bogini oceanu, wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania, na które odpowiedzi znajdą państwo na stronie http://empiresilesia.pl/:

  1.  W jaki sposób profesor Józef Tischner podsumował akt samospalenia buddyjskiego mnicha?(http://empiresilesia.pl/historyczne-kadry-21-samospalenie-mnicha/)
  2. Które studio deweloperskie stworzyło grę PREY z 2006 roku? (http://empiresilesia.pl/play-games-8-prey/)
  3. Jaką role pełni dawny pałac metropolitów Bukowiny w Czerniowcach obecnie? (http://empiresilesia.pl/podroze-z-zartem-bukowina-polnocna-i-besarabia/)

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres mailowy:
redakcjaempiresilesia@gmail.com
do 25.02.2024. Spośród prawidłowych odpowiedzi zostanie wybrana osoba do której trafi nagroda. Nagrodą główną w konkursie jest 1 zestaw książek: Dziewczyny z plaży i Bogini oceanu.

UWAGA!!!

Jedynym warunkiem uczestnictwa, oprócz odpowiedzi na pytania, jest dodanie komentarza pod dowolnie wybranym artykułem, bądź też dodanie wpisu w księdze gości. 


Copyright ©http://empiresilesia.pl

 

Back To Top