Konkurs

Konkurs – Brisingr. Tom 1

brisingr-tom-1-b-iext34533210

Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym na blogu Cesarstwo Śląskie, w którym do wygrania jest egzemplarz książki Brisingr. Tom1.

Eragon i jego smoczyca Saphira ledwie uszli z życiem z ogromnej bitwy z wojownikami Imperium na Płonących Równinach. Teraz muszą stawić czoło kolejnym niebezpieczeństwom – a także splątanej sieci obietnic i przysiąg, których Eragon może nie zdołać dotrzymać. Pierwsza to obietnica złożona kuzynowi Rotanowi, że pomoże ocalić z niewoli u króla Galbatorixa jego ukochaną Katrinę. Lecz Eragon musi pozostać lojalny także wobec innych. Vardeni rozpaczliwie potrzebują jego siły i zdolności, podobnie elfy i krasnoludy.

Gdy buntownicy zaczynają szemrać, a ze wszystkich stron zagrażają im wrogowie, Eragon musi dokonać wyborów, które zawiodą go na krańce Imperium i jeszcze dalej, i mogą wymagać niewyobrażalnie wielkich ofiar. Eragon to największa nadzieja wolnych ludów na zakończenie tyranii Galbatorixa.

Aby wziąć udział w konkursie Konkurs – , wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania, na które odpowiedzi znajdą państwo na stronie http://empiresilesia.pl/:

  1. Gdzie miało miejsce prawykonanie Carminy Burana (http://empiresilesia.pl/100-klasykow-na-100-wieczorow-19-carl-orff-o-fortuna-carmina-burana/)
  2. Gdzie po zakończeniu studiów pracował Zamenhof jako okulista (http://empiresilesia.pl/ciekawe-4-esperanto/)
  3. W którym roku rząd Danii umieścił trzy marmurowe nagrobki w miejscu pochówku swoich obywateli (http://empiresilesia.pl/jency-wojenni-w-nysie-od-1741-do-1939-roku/)

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres mailowy: redakcjaempiresilesia@gmail.com do 16.06 2019 roku. Spośród prawidłowych odpowiedzi zostanie wybrana osoba do której trafi nagroda. W konkursie do wygrania jest jeden egzemplarz książki Brisingr. Tom 1.

UWAGA!!!

Jedynym warunkiem uczestnictwa, oprócz odpowiedzi na pytania, jest dodanie komentarza pod dowolnie wybranym artykułem, bądź też dodanie wpisu w księdze gości. Polubienie naszej strony na Facebooku skutkuje dodatkowym punktem w losowaniu.

Copyright ©http://empiresilesia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top