Konkurs –Królowa zdrajców, Pokusa cienia

Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym na blogu Cesarstwo Śląskie, w którym do wygrania są egzemplarze książek: Królowa zdrajców Trudi Canavan oraz Pokusa cienia Jon Sprunk.

Wydarzenia w Sachace zmierzają do punktu kulminacyjnego, gdy Lorkin powraca po kilku miesiącach spędzonych wśród buntowników. Królowa Zdrajców powierza mu doniosłe zadanie wynegocjowania przymierza między jego ludem a Zdrajcami. Lorkin musi zostać budzącym postrach czarnym magiem, aby móc okiełznać potęgę całkowicie nowego rodzaju mocy wykorzystywanej do tworzenia klejnotów. Wiedza ta może przynieść zmiany w Gildii Magów lub sprawić, że Lorkin na zawsze pozostanie wygnańcem.

W Othirze był na szczycie łańcucha pokarmowego – niezrównany zabójca, cień osnuty mrokami nocy. Ale po tym, jak pomógł prawowitej cesarzowej odzyskać tron, Caim porzucił swoje stare życie. Duchy przeszłości znów się o niego upominają. Poszukując prawdy o zniknięciu i śmierci swoich rodziców, Caim odkrywa krainę, którą włada Cień. Nękany pokusami Drugiej Strony, staje się uwikłany w wojnę, której wolałby uniknąć.

 

Aby wziąć udział w konkursie Konkurs – Królowa zdrajców i Pokusa cienia, wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania, na które odpowiedzi znajdą państwo na stronie http://empiresilesia.pl/:

 1. Jak nazywał się zespół w którym Andrzej Zaucha rozpoczął karierę wokalisty? (http://empiresilesia.pl/hity-naszych-ojcow-bylas-serca-biciem/)
 2. Co to jest Pseudomonarchia Daemonum? (http://empiresilesia.pl/mity-i-legendy-7-belial/)
 3. Gdzie urodził się Stanley Myers? (http://empiresilesia.pl/100-klasykow-na-100-wieczorow-20-stanley-myers-cavatina/)

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres mailowy:
redakcjaempiresilesia@gmail.com do 29 września 2019 roku. Spośród prawidłowych odpowiedzi zostanie wybrana osoba do której trafi nagroda. Nagrodą główna w konkursie jest zestaw książek: Królowa zdrajców oraz Pokusa cienia.

UWAGA!!!

Jedynym warunkiem uczestnictwa, oprócz odpowiedzi na pytania, jest dodanie komentarza pod dowolnie wybranym artykułem, bądź też dodanie wpisu w księdze gości. Polubienie naszej strony na Facebooku skutkuje dodatkowym punktem w wyborze zwycięzcy.

Copyright ©http://empiresilesia.pl

Post Author: Rulez260

7 thoughts on “Konkurs –Królowa zdrajców, Pokusa cienia

  Aneta

  (17 września 2019 - 16:10)

  Bardzo ciekawa strona 👍

  folly20

  (18 września 2019 - 13:48)

  Fajowy konkurs, pozdrawiam 🙂

  Krystian

  (21 września 2019 - 13:50)

  Pozdrawiam redakcję! 🙂

  SilverSun9627

  (24 września 2019 - 21:44)

  🙃

  blackpearl200

  (25 września 2019 - 19:09)

  Gramy, może się uda 🙂

  Gosia

  (27 września 2019 - 10:28)

  Kusząca nagroda 😉

  Pirek46

  (28 września 2019 - 14:12)

  Już od jakiegoś czasu zamierzałem zapoznać się z twórczością obu autorów. Pozdrawiam Redakcję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *